  • NRC06J126TRF
NRC06J126TRF
advertisement
Manufacturer No:
NRC06J126TRF
HK JDW NO:
10881-NRC06J126TRF
Datasheet:
NRC06J126TRF
Description:
12MOhm,
Step5Bar-code shipping tag
NRC06J126TRF
  • Resistance
    12MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    50V