  • NNENCLJNNF-10.000000
NNENCLJNNF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
NNENCLJNNF-10.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-NNENCLJNNF-10.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 3429
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NNENCLJNNF-10.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    NN
  • Size / Dimension
    0.382Lx0.295W 9.70mmx7.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    OCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppb
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    350mA
  • Height Seated (Max)
    0.161 4.10mm