  • NLCV32T-R22M-PF
NLCV32T-R22M-PF
advertisement
Manufacturer No:
NLCV32T-R22M-PF
HK JDW NO:
769-NLCV32T-R22M-PF
Package:
Datasheet:
NLCV32T-R22M-PF
Step5Bar-code shipping tag
NLCV32T-R22M-PF
    Select All
  • Resistance
    34mOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    2.7mm
  • Military Standard
    Not
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
    1210
  • Inductance
    220 nH
  • Test Frequency
    25.2MHz
  • Max DC Current
    2.4A
  • Frequency - Self Resonant
    400MHz
  • Inductor Application
    POWER INDUCTOR
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    5
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Q Factor
    5
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    27mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    0.22 µH
  • DC Current
    2.4A
  • Special Feature
    DCR IS MEASURED AT 30% TOLERANCE
  • Height
    2.4mm
  • Length
    3.4mm
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
    WRAPAROUND
  • Number of Pins
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    20%