  • NLCV32T-100K-PFRD
NLCV32T-100K-PFRD
advertisement
Manufacturer No:
NLCV32T-100K-PFRD
HK JDW NO:
769-NLCV32T-100K-PFRD
Datasheet:
NLCV32T-100K-PFRD
Step5Bar-code shipping tag
NLCV32T-100K-PFRD
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    NLCV-PFD
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Shielding
    Unshielded
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Current Rating
    600mA
  • Inductance
    10μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • DC Resistance (DCR)
    504mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    30MHz
  • Q @ Freq
    20 @ 2.52MHz
  • Inductance Frequency - Test
    2.52MHz
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm