  • NJ-100M-6816
NJ-100M-6816
advertisement
Manufacturer No:
NJ-100M-6816
HK JDW NO:
776-NJ-100M-6816
Datasheet:
NJ-100M-6816
Description:
NJ-100M-6816 datasheet pdf and Oscillators product details from Taitien stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
NJ-100M-6816
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    1.000Lx0.870W 25.40mmx22.10mm
  • Voltage - Supply
    12V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppb
  • Max Supply Current
    380mA
  • Height
    13.208mm
  • Height Seated (Max)
    0.520 13.20mm