  • NHD-3.5-320240MB-ASXN
NHD-3.5-320240MB-ASXN
advertisement
Manufacturer No:
NHD-3.5-320240MB-ASXN
HK JDW NO:
566-NHD-3.5-320240MB-ASXN
Package:
Description:
3.5" MOUNTABLE SUNLIGHT READ TFT
Step5Bar-code shipping tag
NHD-3.5-320240MB-ASXN
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Interface
    Parallel, 24-Bit (RGB)
  • Viewing Area
    70.08mm W x 52.56mm H
  • Dot Pixels
    320 x 240
  • Diagonal Screen Size
    3.5 88.90mm