  • NEVO+600SL-3283-DK000
NEVO+600SL-3283-DK000
advertisement
Manufacturer No:
NEVO+600SL-3283-DK000
HK JDW NO:
870-NEVO+600SL-3283-DK000
Step5Bar-code shipping tag
NEVO+600SL-3283-DK000
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 70°C
  • Size / Dimension
    3.06" L x 3.06" W x 1.61" H (77.7mm x 77.7mm x 41.0mm)
  • Power (Watts)
    600W
  • Number of Outputs
    5
  • Efficiency
    86%
  • Voltage - Isolation
    4 kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input
    85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
  • Voltage - Output 2
    12V
  • Current - Output 1
    7.5 A
  • Voltage - Output 3
    24V
  • Voltage - Output 4
    24V
  • Current - Output 2
    15 A
  • Current - Output 3
    3.125 A