  • NEDZ904Z2.5V6.3X14F
NEDZ904Z2.5V6.3X14F
advertisement
Manufacturer No:
NEDZ904Z2.5V6.3X14F
HK JDW NO:
10881-NEDZ904Z2.5V6.3X14F
Package:
Description:
Cap Supercap 0.9F 2.5V -20% to 80% (6.3 X 14mm) Radial Cylindrical 2.5mm 100uA 0.4 Ohm 1000h 70°C
Step5Bar-code shipping tag
NEDZ904Z2.5V6.3X14F
  • Tolerance
    -20% to 80%
  • Voltage
    2.5VDC