  • NAM-20-471-DXU
NAM-20-471-DXU
advertisement
Manufacturer No:
NAM-20-471-DXU
HK JDW NO:
165-NAM-20-471-DXU
Package:
Datasheet:
NAM-20-471-DXU
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 20A 50 uA/ 100 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAM-20-471-DXU
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Box
  • Capacitance
    470pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    20A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    50μA
  • Current
    20A
    250V