  • NA-10M-6847
NA-10M-6847
advertisement
Manufacturer No:
NA-10M-6847
HK JDW NO:
776-NA-10M-6847
Package:
6-DIP (0.750, 19.05mm), 5 Leads
Datasheet:
NA-10M-6847
Description:
NA-10M-6847 datasheet pdf and Oscillators product details from Taitien stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
NA-10M-6847
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    NA-10M-6800
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    1.015Lx1.015W 25.78mmx25.78mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    12V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±5ppb
  • Output
    Sine Wave
  • Max Supply Current
    400mA
  • Height
    14.8082mm
  • Height Seated (Max)
    0.583 14.80mm