  • NA-100M-6812
NA-100M-6812
advertisement
Manufacturer No:
NA-100M-6812
HK JDW NO:
776-NA-100M-6812
Package:
8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Datasheet:
NA-100M-6812
Description:
NA-100M-6812 datasheet pdf and Oscillators product details from Taitien stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 3455
Step5Bar-code shipping tag
NA-100M-6812
    18 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    NA-100M-6800
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    1.015Lx1.015W 25.78mmx25.78mm
    OCXO
  • Terminal Finish
    Tin/Silver/Copper - with Nickel barrier
  • Voltage - Supply
    12V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppb
    Crystal
  • Max Supply Current
    380mA
  • Height
    12.7mm
  • Height Seated (Max)
    0.500 12.70mm