  • MXO45HST-2C-64M0000
MXO45HST-2C-64M0000
advertisement
Manufacturer No:
MXO45HST-2C-64M0000
HK JDW NO:
221-MXO45HST-2C-64M0000
Package:
Metal
Step5Bar-code shipping tag
MXO45HST-2C-64M0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    Metal
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2000
  • JESD-609 Code
    e1
  • Pbfree Code
    no
  • Terminal Finish
    Tin/Silver/Copper (Sn/Ag/Cu)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FINCTION; ANTISTATIC BAG; TRAY
  • Supply Voltage
    5V
  • Frequency
    64MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Frequency
    64MHz
  • Rise Time-Max
    8ns
  • Fall Time-Max
    8ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Oscillator Type
    HCMOS/TTL
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    50mA
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Height
    5.5118mm
  • Length
    13.208mm
  • Width
    13.208mm