  • MXO45HS-3I-10M0000
MXO45HS-3I-10M0000
advertisement
Manufacturer No:
MXO45HS-3I-10M0000
Manufacturer:
CTS Corporation
HK JDW NO:
221-MXO45HS-3I-10M0000
Package:
DIP
Step5Bar-code shipping tag
MXO45HS-3I-10M0000
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    DIP
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
    2008
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    26mA
  • Height
    6.35mm
  • Length
    13.208mm
  • Width
    13.208mm