  • MXO45HS-2C-80M0000
MXO45HS-2C-80M0000
advertisement
Manufacturer No:
MXO45HS-2C-80M0000
Manufacturer:
CTS Corporation
HK JDW NO:
221-MXO45HS-2C-80M0000
Package:
Metal
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MXO45HS-2C-80M0000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Metal
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2000
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    80MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    50mA
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Height
    5.5118mm
  • Length
    13.208mm
  • Width
    13.208mm