  • MXO45-3I-36M8640
MXO45-3I-36M8640
advertisement
Manufacturer No:
MXO45-3I-36M8640
Manufacturer:
CTS Corporation
HK JDW NO:
221-MXO45-3I-36M8640
Package:
Metal
Datasheet:
MXO45-3I-36M8640
Step5Bar-code shipping tag
MXO45-3I-36M8640
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Metal
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
    2013
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    36.864MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    6.096mm
  • Length
    20.8026mm
  • Width
    13.208mm