  • MXO45-2I-19M6608
MXO45-2I-19M6608
advertisement
Manufacturer No:
MXO45-2I-19M6608
Manufacturer:
CTS Corporation
HK JDW NO:
221-MXO45-2I-19M6608
Package:
Metal
Datasheet:
MXO45-2I-19M6608
Step5Bar-code shipping tag
MXO45-2I-19M6608
    Select All
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    19.6608MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    26mA
  • Height
    6.096mm
  • Length
    20.8026mm
  • Width
    13.208mm