  • MX574BBD322M265-TR
MX574BBD322M265-TR
advertisement
Manufacturer No:
MX574BBD322M265-TR
HK JDW NO:
536-MX574BBD322M265-TR
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
MX574BBD322M265-TR
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    MX57
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Frequency
    322.265625MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    HCSL
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    322.265MHz
  • Rise Time-Max
    0.45ns
  • Fall Time-Max
    0.45ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Max Supply Current
    95mA
  • Height
    1.397mm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm