  • MX573BBA156M250-TR
MX573BBA156M250-TR
advertisement
Manufacturer No:
MX573BBA156M250-TR
HK JDW NO:
536-MX573BBA156M250-TR
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
MX573BBA156M250-TR
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    6
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MX57
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    120mA
  • Max Supply Voltage
    3.63V
  • Min Supply Voltage
    2.375V
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm