  • MSP3B8R200JS14E3
MSP3B8R200JS14E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP3B8R200JS14E3
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-MSP3B8R200JS14E3
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Wirewound, 8.2Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
MSP3B8R200JS14E3
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    8.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    2.5W