  • MSP1BR1000JR10E3
MSP1BR1000JR10E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP1BR1000JR10E3
HK JDW NO:
875-MSP1BR1000JR10E3
Datasheet:
MSP1BR1000JR10E3
Description:
Wirewound, 100mOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
MSP1BR1000JR10E3
    Select All
  • Factory Lead Time
    35 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Tolerance
    5%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    J-Lead
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    100mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Depth
    3.8mm
  • Military Standard
    Not
  • Height
    3.8mm
  • Length
    6.9mm