  • MSF4800-14-1040-XR2
MSF4800-14-1040-XR2
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800-14-1040-XR2
HK JDW NO:
607-MSF4800-14-1040-XR2
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800-14-1040-XR2
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Finger
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 7.0m
  • Protective Height
    1040mm
  • Number of Beams
    104
  • Beam Pitch
    10mm