  • MS4800B-30-0400-R
MS4800B-30-0400-R
advertisement
Manufacturer No:
MS4800B-30-0400-R
HK JDW NO:
607-MS4800B-30-0400-R
Package:
Datasheet:
Description:
RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MS4800B-30-0400-R
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    1998
  • Feature
    Receiver Only
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Protective Height
    400mm
  • Number of Beams
    20
  • Beam Pitch
    20mm