  • MR06X1002FGL
MR06X1002FGL
advertisement
Manufacturer No:
MR06X1002FGL
Manufacturer:
Walsin Technology
HK JDW NO:
883-MR06X1002FGL
Package:
0603
Datasheet:
Description:
10kOhm, 1%,
Quantity:
In Stock : 656000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MR06X1002FGL
  • Package / Case
    0603
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    800μm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    1.6mm