  • MP22T1-C24-5070-T2-1-00
MP22T1-C24-5070-T2-1-00
advertisement
Manufacturer No:
MP22T1-C24-5070-T2-1-00
Manufacturer:
New Energy
HK JDW NO:
605-MP22T1-C24-5070-T2-1-00
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MP22T1-C24-5070-T2-1-00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    XHP70
  • Size / Dimension
    127.00mm Hx111.00mm W
  • Feature
    IP67
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED Module
  • Color
    White, Cool
  • Configuration
    Rectangle
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    46.4V
  • Current - Test
    1.05A
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    140 lm/W
  • CCT (K)
    5000K 5-Step MacAdam Ellipse
  • CRI (Color Rendering Index)
    70
  • Current - Max
    2.4A
  • Lens Type
    Domed
  • Temperature - Test
    85°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    6840lm Typ
  • Height
    99.31mm