  • MNR14E0APJ394
MNR14E0APJ394
advertisement
Manufacturer No:
MNR14E0APJ394
HK JDW NO:
687-MNR14E0APJ394
Datasheet:
MNR14E0APJ394
Description:
Quantity:
In Stock : 4000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MNR14E0APJ394
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    390kOhm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Applications
    Automotive AEC-Q200
  • Subcategory
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm