  • MNR04MRAPJ240
MNR04MRAPJ240
advertisement
Manufacturer No:
MNR04MRAPJ240
HK JDW NO:
687-MNR04MRAPJ240
Package:
0804, Convex, Long Side Terminals
Step5Bar-code shipping tag
MNR04MRAPJ240
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Number of Pins
    8
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MNR
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    24Ohm
  • Number of Resistors
    4
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height
    508μm
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm