  • MNR04MRAPJ102
MNR04MRAPJ102
advertisement
Manufacturer No:
MNR04MRAPJ102
HK JDW NO:
687-MNR04MRAPJ102
Step5Bar-code shipping tag
MNR04MRAPJ102
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Number of Pins
    8
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    1kOhm
  • Case Code (Metric)
    2010
  • Case Code (Imperial)
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm