  • MNR04MRAPJ101
MNR04MRAPJ101
advertisement
Manufacturer No:
MNR04MRAPJ101
HK JDW NO:
687-MNR04MRAPJ101
Step5Bar-code shipping tag
MNR04MRAPJ101
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm