  • MMU0102AC7509GB100
MMU0102AC7509GB100
advertisement
Manufacturer No:
MMU0102AC7509GB100
Manufacturer:
Vishay / BCcomponents
HK JDW NO:
886-MMU0102AC7509GB100
Package:
0102
Description:
Thin Film, 75Ohm, 2%,
Step5Bar-code shipping tag
MMU0102AC7509GB100
  • Package / Case
    0102
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    75Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Operating Supply Voltage
    150V
  • Diameter
    1.1mm
  • Length
    2.2mm