  • MMU01020C1453FB300
MMU01020C1453FB300
advertisement
Manufacturer No:
MMU01020C1453FB300
HK JDW NO:
866-MMU01020C1453FB300
Package:
0805
Description:
Thin Film, 145kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MMU01020C1453FB300
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    145kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Operating Supply Voltage
    150V