  • MMK102J3DD1KN208G0
MMK102J3DD1KN208G0
advertisement
Manufacturer No:
MMK102J3DD1KN208G0
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-MMK102J3DD1KN208G0
Package:
Datasheet:
Description:
1nF -40℃~+105℃ ±5% 2kV Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS