  • MLG0402Q3N2BT000
MLG0402Q3N2BT000
advertisement
Manufacturer No:
MLG0402Q3N2BT000
HK JDW NO:
769-MLG0402Q3N2BT000
Datasheet:
MLG0402Q3N2BT000
Step5Bar-code shipping tag
MLG0402Q3N2BT000
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    MLG-Q
  • Size / Dimension
    0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm
  • Tolerance
    ±0.1nH
  • Current Rating
    200mA
  • Inductance
    3.2nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    7GHz
  • Q @ Freq
    2 @ 100MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Height Seated (Max)
    0.009 0.22mm