  • MLG0402Q33NJT000
MLG0402Q33NJT000
advertisement
Manufacturer No:
MLG0402Q33NJT000
HK JDW NO:
769-MLG0402Q33NJT000
Datasheet:
MLG0402Q33NJT000
Description:
Quantity:
In Stock : 11694
Step5Bar-code shipping tag
MLG0402Q33NJT000
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    MLG-Q
  • Size / Dimension
    0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm
  • Tolerance
    ±5%
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Multilayer
  • HTS Code
  • Current Rating
    120mA
  • Inductance
    33nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    3.8Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    1.7GHz
  • Q @ Freq
    3 @ 100MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Height Seated (Max)
    0.009 0.22mm