  • ML03V13R0BAT2A
ML03V13R0BAT2A
advertisement
Manufacturer No:
ML03V13R0BAT2A
HK JDW NO:
66-ML03V13R0BAT2A
Description:
MLO™ 3pF Ceramic Capacitor ±0.1pF C0G NP0 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.84mm -55°C~125°C High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric)
Quantity:
In Stock : 4944
Step5Bar-code shipping tag
ML03V13R0BAT2A
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
    0603 (1608 Metric)
  • Weight
    2.012816mg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.033W 1.60mmx0.84mm
  • Tolerance
    ±0.1pF
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
    RF, Microwave, High Frequency
  • HTS Code
  • Capacitance
    3pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Height
    600μm
  • Thickness (Max)
    0.029 0.74mm