  • MKS4F032203F00KB00
MKS4F032203F00KB00
advertisement
Manufacturer No:
MKS4F032203F00KB00
HK JDW NO:
864-MKS4F032203F00KB00
Package:
Description:
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 100°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKS4F032203F00KB00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.229
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PET
  • Voltage
    250VDC|160VAC