  • MKS0C011000B00KSSD
MKS0C011000B00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS0C011000B00KSSD
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MKS0C011000B00KSSD
Package:
Datasheet:
Description:
MKS 02 1000 pF 63 VDC 10% Standa