  • MKP62-275V474KP22.5
MKP62-275V474KP22.5
advertisement
Manufacturer No:
MKP62-275V474KP22.5
Manufacturer:
Dongtong
HK JDW NO:
17950-MKP62-275V474KP22.5
Package:
Datasheet:
Description:
470nF ±10% 275VAC Radial Leaded,P=22.5mm Suppression Capacitors ROHS