  • MKP1D022202C00JJ00
MKP1D022202C00JJ00
advertisement
Manufacturer No:
MKP1D022202C00JJ00
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MKP1D022202C00JJ00
Package:
Description:
Cap Film 0.022uF 100V PP 5% (10 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 110°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKP1D022202C00JJ00
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.579
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    100VDC|63VAC