  • MKP-105K0275AB1221
MKP-105K0275AB1221
advertisement
Manufacturer No:
MKP-105K0275AB1221
Manufacturer:
Hua Jung Components
HK JDW NO:
16481-MKP-105K0275AB1221
Package:
Description:
Cap Film Suppression X2 1uF 630VDC/275VAC PP 10% (26 X 10 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKP-105K0275AB1221
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    275VAC|630VDC