  • MFR1WSFBE52-200K
MFR1WSFBE52-200K
advertisement
Manufacturer No:
MFR1WSFBE52-200K
HK JDW NO:
898-MFR1WSFBE52-200K
Datasheet:
MFR1WSFBE52-200K
Description:
200kOhm, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR1WSFBE52-200K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    200kOhm
  • Power (Watts)
    1W