  • MCY345R06T
MCY345R06T
advertisement
Manufacturer No:
MCY345R06T
HK JDW NO:
890-MCY345R06T
Description:
345.06Ohms, 0.3W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
MCY345R06T
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.311Lx0.091W 7.90mmx2.30mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±2.5ppm/°C
  • Resistance
    345.06Ohms
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Height Seated (Max)
    0.335 8.50mm