  • MCR18ERTF3904
MCR18ERTF3904
advertisement
Manufacturer No:
MCR18ERTF3904
HK JDW NO:
687-MCR18ERTF3904
Package:
1206
Datasheet:
Description:
3.9MOhm,
Quantity:
In Stock : 5145
Step5Bar-code shipping tag
MCR18ERTF3904
  • Package / Case
    1206
  • Resistance
    3.9MOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V