  • MCR18ERTF2744
MCR18ERTF2744
advertisement
Manufacturer No:
MCR18ERTF2744
HK JDW NO:
687-MCR18ERTF2744
Package:
1206
Datasheet:
Description:
2.74MOhm,
Quantity:
In Stock : 12100
Step5Bar-code shipping tag
MCR18ERTF2744
  • Package / Case
    1206
  • Resistance
    2.74MOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V