  • MCR10EZPF2823
MCR10EZPF2823
advertisement
Manufacturer No:
MCR10EZPF2823
HK JDW NO:
687-MCR10EZPF2823
Package:
0805
Datasheet:
MCR10EZPF2823
Description:
Quantity:
In Stock : 3065
Step5Bar-code shipping tag
MCR10EZPF2823
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    282kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V