  • MCR10ERTD75R0
MCR10ERTD75R0
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD75R0
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD75R0
Description:
75Ohm,
Quantity:
In Stock : 12956
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD75R0
  • Resistance
    75Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V