  • MCR10ERTD69R8
MCR10ERTD69R8
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD69R8
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD69R8
Quantity:
In Stock : 1252
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD69R8
  • Resistance
    69.8Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V