  • MCR10ERTD6193
MCR10ERTD6193
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD6193
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD6193
Description:
619kOhm,
Quantity:
In Stock : 14932
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD6193
  • Resistance
    619kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V