  • MCR10ERTD4323
MCR10ERTD4323
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD4323
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD4323
Datasheet:
MCR10ERTD4323
Description:
432kOhm,
Quantity:
In Stock : 11543
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD4323
  • Resistance
    432kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V