  • MCR10ERTD3741
MCR10ERTD3741
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD3741
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD3741
Datasheet:
MCR10ERTD3741
Description:
3.74kOhm,
Quantity:
In Stock : 5858
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD3741
  • Resistance
    3.74kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V