  • MCR10ERTD3571
MCR10ERTD3571
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD3571
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD3571
Datasheet:
MCR10ERTD3571
Description:
Quantity:
In Stock : 17887
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD3571
  • Resistance
    3.57kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V